Azzaro Chrome Summer 2013 toaletní voda pro muže 100 ml

Azzaro
Značka: Azzaro Kolekce: Chrome Summer 2013
Kód: 932
není skladem
PŘEJÍT DO OBCHODU

Popis Azzaro Chrome Summer 2013

Pánská toaletní voda Azzaro Chrome Summer 2013 je symbolickým zobrazením Středomoří. Při přičichnutí Vás uchvátí její svěží a velkorysý charakter, který Vám bude připomínat čistotu moře a volnost oblak. Dřevitě-svěží vůně ve Vás probudí opravdové emoce a pocit, že se právě procházíte v rozžhaveném písku na pláži. Určena byla pro všechny milovníky života, kteří si ale umí užít radost z každého dne a nikdy na jejich tváři nespatříte smutek. Úvod vůně je jako pravý osvěžující koktejl z citrusových plodů. Najdete v něm bergamot, grapefruit, mandarinku a italský citron. Srdce bije v rytmu květin, mořských tónů a neroli, zatímco základ vůni uzavírá černým čajem, cypřišem, cedrem a papyrem. Elegantní skleněný flakon se pyšní jednoduchými geometrickými liniemi a představuje plátno, na které byla právě namalovaná středomořská krajina v odstínech modré.

Nechte se i Vy unést na vlnách divokého moře, které ve Vás probudí chuť užít si středomořský způsob života, který je plný otevřenosti, pohostinnosti a radosti ze života!

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po-Pá 9-17 hod.

NEVÍTE SI RADY S ODBORNÝMI TERMÍNY?

Hlava

Hlava

bergamot, grapefruit, italský citron, mandarinka 

Srdce

Srdce

květinové tóny, mořské tóny, neroli 

Základ

Základ

cedr, černý čaj, cypřiš, papyrus 

Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Azzaro Chrome Summer 2013 toaletní voda pro muže 100 ml

Podobné produkty

Najděte další kousky

Naposledy jste prohlíželi

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...

up